mapa strony
kontakt
strona główna

COSIMO ONE

Żaluzja skonstruowana w oparciu o nowy profil COSIMO ONE. Oprócz przyciągającego uwagę designu, cechuje się niespotykaną funkcjonalnością. Nie do przecenienia jest możliwość jej ułożenia w dowolnej pozycji względem ramy okiennej – żaluzja nie jest umocowana u góry okna, co pozwala na 100% elastyczności i wykorzystanie jej w każdej części okna. Nie bez znaczenia jest łatwy i szybki montaż żaluzji oraz magnetyczna blokada „Easy Click”.

Kontrola

Systemy COSIMO stanowią doskonałe zacienienie okien oraz sposób na stworzenie wyjątkowej atmosfery w pomieszczeniu. Techniczne rozwiązanie systemu pozwala na zatrzymanie żaluzji w dowolnym miejscu okna, dzięki czemu to użytkownik decyduje o tym, ile światła wpuścić do pomieszczenia.

Instalacja i obsługa

Żaluzja obsługiwana jest bezstopniowo i wygodnie. Można ją zainstalować szybko i bezproblemowo.

System 2 w 1

W pomieszczeniach, które przeznaczone są do wypoczynku w ciągu dnia można wykorzystać połączenie składające się z tkaniny typu „BLACK OUT” oraz tkaniny transparentnej. Nasz system w połączeniu z tkaniną zaciemniającą oraz dekoracyjną, pozwala stworzyć unikalne rozwiązanie 2 w 1, idealnie nadające się do pomieszczenia pełniącego jednocześnie rolę sypialni i pokoju dziennego.

Easy Click

Nowy, wmontowany w profi l, magnetyczny zatrzask „Easy Click” bez zbędnego wysiłku pozwala na blokadę żaluzji, szczelnie domykając ruchome części systemu. To ergonomiczne rozwiązanie znacznie podwyższa komfort użytkowania.

Termoizolacja

Wśród wielu zastosowań systemu żaluzji plisowanej COSIMO One nie sposób pominąć również ochrony mieszkania przed nadmiernym nagrzewaniem latem lub utratą ciepła zimą. Służy temu możliwość zainstalowania tkaniny o strukturze plastra miodu. Tkanina podwójnie plisowana posiada wyjątkowe właściwości izolujące miedzy innymi dzięki, wewnętrznej powłoce aluminiowej. Poprzez zastosowanie takiego rozwiązania uzyskamy lepszą izolację nawet do 30%.

Zapraszamy także do zapoznania się z żaluzjami Cosimo One Smart Line, dostosowanymi do montażu w oknach dachowych.