mapa strony
kontakt
strona główna

Roletki materiałowe

Roletki materiałowe to elegancki i zarazem prosty sposób osłony okien. Idealnie nadają się do montażu na okna PCV, aluminiowe lub drewniane. Roletki mogą być wyposażone w system samohamujący, który pozwala na opuszczenie osłony na dowolną wysokość. Nasza firma oferuje swoim klientom nowoczesne systemy roletek oraz szeroką gamę materiałów. W naszej ofercie występują materiały gładkie, deseniowe, transparentne, podgumowane w wielu kolorach. Roletki materiałowe to nie tylko osłona przed słońcem, ale także czynnik dekoracyjny, który w wielu pomieszczeniach może zastąpić tradycyjne firany.

Roletki materiałoweRoletki materiałowe

W naszej ofercie dostępne sa 2 typy roletek:

Roletki bez kasetek (zwykłe)

Mniej wysublimowane, zakładane w domach by uzyskać osobisty, swojski nastrój. Minimalny rozmiar roletki wynosi 1 m x 1 m.

Roletki w kasetkach

Bardziej eleganckie. Idealne dla oficjalnych pomieszczeń. Dzięki kasetce i prowadnicom prześwity eliminowane są do minimum. Prowadnice zapewniają stabilne prowadzenie tkaniny, która cały czas znajduje się przy szybie. Roletki montowane do okien dachowych powinny być dodatkowo wyposażone w sprężynę zwijającą.

Dopuszczamy mozliwość rozbieżności kolorów i deseni.